www.motocermak.cz
Originální použité i nové díly pro motocykly

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Souhlasím s tím, aby Roman Čermák, se sídlem Lidická 189,Kralupy nad Vltavou, IČ:45892687, (dále jen „správce“), ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 zpracovávala tyto osobní údaje:

Výše uvedené údaje bude Správce zpracovávat pro marketingové účely, konkrétně rozesílání newsletterů Správce osobě, která dává tento souhlas. Tento souhlas je dáván na dobu 5 let. Osoba poskytující tento souhlas bere na vědomí, že správce bude výše uvedené osobní údaje zpracovávat po dobu platnosti souhlasu.

Osobní údaje bude zpracovávat pouze Správce, případně osoba se kterou má Správce řádně uzavřenou zpracovatelskou smlouvu. 

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Roman Čermák, Lidická 189, Kralupy nad Vltavou nebo emailem info@motocermak.cz.

Správce informuje své zákazníky, že mají právo:

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem registrace

Souhlasím s tím, aby Roman Čermák, se sídlem Lidická 189, Kralupy nad Vltavou, IČ:45892687, (dále jen „správce“), ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 zpracovávala tyto osobní údaje:

Výše uvedené údaje bude Správce zpracovávat pro marketingové účely, konkrétně rozesílání newsletterů Správce osobě, která dává tento souhlas. Tento souhlas je dáván na dobu 5 let. Osoba poskytující tento souhlas bere na vědomí, že správce bude výše uvedené osobní údaje zpracovávat po dobu platnosti souhlasu.

Osobní údaje bude zpracovávat pouze Správce, případně osoba se kterou má Správce řádně uzavřenou zpracovatelskou smlouvu. 

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje: Roman Čermák, Lidická 189, Kralupy nad Vltavou nebo emailem na info@motocermak.cz.

Správce informuje své zákazníky, že mají právo:

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat