www.motocermak.cz
Originální použité i nové díly pro motocykly

Reklamační řád

Reklamační řád

 1. Kupující je povinen dodané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout a o případných zjištěných vadách do 5 dnů informovat prodávajícího.
   

 2. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit písemně (e-mailem) do 5 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady. Popsat, o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení kupující odešle do sídla prodávajícího.
   

 3. K reklamaci je nutné předložit kopii faktury a doklad o dodání a zaplacení zboží, jehož vady jsou reklamovány.
   

 4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
   

 5. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace, o způsobu vyřízení reklamace.

 6. Zboží na kterém je nalepena ochraná samolepka MOTOČERMÁK je možné reklamovat jen s tímto ochraným znakem aby nedocházelo k záměně zboží za jiné tzn. ne naše.Dále je na tomto zboží ještě další ochraný znak který při vrácení kontrolujeme společně s jeho funkčností.(Jedná se zejména o řídící jednotky,senzory,relátka atd.) Děkujeme za pochopení.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat